Tüm ürünler
-
Radar seviye ölçümü
-
Radar seviye sensörü
-
Radar seviye ölçümü
-
80GHz Radar Seviyesi Göndericisi
-
Radar seviyesi göstergesi
-
Radar seviyesindeki alet
-
Radar seviyesinde temassız vericiler
-
Radar Sıvı Seviye Göndericisi
-
Lazer metan dedektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Taşınabilir çoklu gaz dedektörü
-
Gaz borusunu bul
-
Yer mikrofonu sızıntı dedektörü
-
Yeraltı Su Sızıntısı Detektörü
-
Akustik Su Kaçak Dedektörü
anahtar kelimeler [ radar level meter ] eşleşme 116 Ürünler.
Yüksek hassasiyetli temas dışı radar seviye sensörü sürekli ölçüm
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88-A |
120m Temas Etmeyen Radar Seviye Göndericisi 1200 derece Katı Toz Tozu
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88-C |
80GHz 200°C Radar Seviyesi İletici Sensör Ölçüler kir Dirençli yüksek basınç ölçümü
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88-A |
Doğruluğuz temassız radar seviye vericisi CNEX Kolay kurulum
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88 |
120m Temassız Radar Seviye Göndericisi 80GHz Döner Montaj
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-85-A |
80GHz Radar Seviye Ölçü Sensörü 1ppm çözünürlüklü katı sıvı toz için
| Koruma seviyesi: | IP67 |
|---|---|
| Proses bağlantısı: | DN80'den flanş |
| Çıkış: | RS485/MODBUS; RS485/MODBUS; 4…20mA/HART 4…20mA/HART |
Kir Rezistanlı Radar Seviyesi Ölçümü IP67 RS485 MODBUS
| Güç kaynağı: | Two Wires DC24±6V; İki Kablo DC24±6V; Four Wires AC220V Dört Tel AC220V |
|---|---|
| Karar: | 1 mm |
| Proses bağlantısı: | Diş G3/4 ; DN30'dan flanş |
Kesin Toz ve Toz için 1 mm 80 GHz Radar Seviye Göndericisi
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Karar: | 1 mm |
ODM Radar Seviye Ölçümü Yüksek hassasiyetli Hava Temizleme Bağlantısı
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Karar: | 1 mm |
Sıvı hijyenik kullanım için 4-20mA RS485 Radar Tank Seviye Göstergesi
| Proses basıncı: | (-0.1~1)MPa |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40~+120℃ |
| Güç kaynağı: | Two Wires DC24±6V; İki Kablo DC24±6V; Four Wires AC220V Dört Tel AC220V |


