Tüm ürünler
-
Radar seviye ölçümü
-
Radar seviye sensörü
-
Radar seviye ölçümü
-
80GHz Radar Seviyesi Göndericisi
-
Radar seviyesi göstergesi
-
Radar seviyesindeki alet
-
Radar seviyesinde temassız vericiler
-
Radar Sıvı Seviye Göndericisi
-
Lazer metan dedektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Taşınabilir çoklu gaz dedektörü
-
Gaz borusunu bul
-
Yer mikrofonu sızıntı dedektörü
-
Yeraltı Su Sızıntısı Detektörü
-
Akustik Su Kaçak Dedektörü
anahtar kelimeler [ radar level meter ] eşleşme 116 Ürünler.
1200 derecelik Radar Tank Ölçüsü DN80 Flange Azot Temizleme Bağlantısı
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-85 |
Sıvı hijyenik radar tipi akışölçer 1mm çözünürlük IP67 koruma
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-83-B |
120m Maksimum Radar Ölçüsü Düzey Ölçümü için ODM 1mm Çözünürlük
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88 |
80GHz Radar Ölçüsü Yüksek hassasiyetli seviye ölçümü 1mm çözünürlük
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-86-A |
30m Sıvı Hijyenik Radar Tip Seviye İletişimsiz verici
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-83-B |
80GHz Temas Etmeyen Radar Türü Seviye Göndericisi Katı Toz ve Toz
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-85 |
30m 80GHz Su Seviyesi Sensörü Radar IP67 Koroziv Sıvı için
| Ölçüm aralığı: | 30m |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı kalite: | Ex la IIB T4 Ga |
| Çalışma sıcaklığı: | 40~120°C |
OEM endüstriyel sıvı seviye göstergesi 30m mesafe aralığı ile
| Uygulama: | Sıvı |
|---|---|
| Ölçüm Frekansı: | 80 GHz |
| Ölçüm aralığı: | 30m |
FMCW radarı Su Tankı Derinlik Ölçücüsü Uzay aralığı 30-120m 80GHz
| Uygulama: | Sıvı Katı |
|---|---|
| Ölçüm Frekansı: | 80 GHz |
| Ölçüm aralığı: | 30m-120m |
120 metrelik Radar Türü Seviye Ölçüsü Buhar ve köpüklü koroziv sıvı
| Güç kaynağı: | Two Wires DC24±6V; İki Kablo DC24±6V; Four Wires AC220V Dört Tel AC220V |
|---|---|
| Uygulama: | Buharlı ve Köpüklü Katı/Sıvı Aşındırıcı Sıvı |
| Koruma seviyesi: | IP67 |


