Tüm ürünler
-
Radar seviye ölçümü
-
Radar seviye sensörü
-
Radar seviye ölçümü
-
80GHz Radar Seviyesi Göndericisi
-
Radar seviyesi göstergesi
-
Radar seviyesindeki alet
-
Radar seviyesinde temassız vericiler
-
Radar Sıvı Seviye Göndericisi
-
Lazer metan dedektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Taşınabilir çoklu gaz dedektörü
-
Gaz borusunu bul
-
Yer mikrofonu sızıntı dedektörü
-
Yeraltı Su Sızıntısı Detektörü
-
Akustik Su Kaçak Dedektörü
anahtar kelimeler [ radar level meter ] eşleşme 116 Ürünler.
Endüstriyel Radar Seviye Ölçütü 80G 30 Metre IP67 Koruması
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| OEM: | - Evet. |
| Ölçüm aralığı: | 30m |
30m algılama mesafesine sahip koroziv sıvı IP67 radar seviye ölçüm cihazı
| Ölçüm aralığı: | 30m |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı kalite: | Ex la IIB T4 Ga |
| Çalışma sıcaklığı: | 40~120°C |
Basınçlı Sıvı Radar Seviyesi Ölçütücüsü Temassız Radar Sıvı Seviyesi Algılayıcı
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88 |
Yüksek frekanslı radar seviye ölçer 120m menzil 80GHz 2mm doğruluk
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD |
80GHz Radar Seviyesi Meter Sensörü Katı Toz Döner Montaj Azot Temizleme Bağlantısı
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD |
Endüstriyel Dereceli Radar Seviyesi Ölçücü Değiştiricisi Korressif Basınçlı Sıvı için
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88-A |
200 derecelik radar seviye ölçerinin sıvılar ve katı maddeler için doğruluğu 2 mm
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88-A |
80GHz Radar Seviyesi Ölçücüsü Yüksek Hassasiyet Yüksek Duyarlılık 10m IP68
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-81-A |
80GHz Radar Seviye Ölçücü Göndericisi Paslanmaz Çelik PTFE Boynuz Lens Anten
| Uygulama: | Küçük kapta sıvı |
|---|---|
| Ölçüm aralığı: | 10m |
| Frekans aralığı: | 76~81GHz |
Yüksek hassasiyetli radar seviye ölçüm cihazı 80GHz 30-120m -0.1~2.5MPa IP67 Koruma
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-83-A |


