Tüm ürünler
-
Radar seviye ölçümü
-
Radar seviye sensörü
-
Radar seviye ölçümü
-
80GHz Radar Seviyesi Göndericisi
-
Radar seviyesi göstergesi
-
Radar seviyesindeki alet
-
Radar seviyesinde temassız vericiler
-
Radar Sıvı Seviye Göndericisi
-
Lazer metan dedektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Taşınabilir çoklu gaz dedektörü
-
Gaz borusunu bul
-
Yer mikrofonu sızıntı dedektörü
-
Yeraltı Su Sızıntısı Detektörü
-
Akustik Su Kaçak Dedektörü
anahtar kelimeler [ radar level meter ] eşleşme 116 Ürünler.
Yüksek sıcaklıklı katı sıvı için DTS Radar Seviye Ölçü Meter 80 GHz Radar Seviye Göndericisi
| Uygulama: | Yüksek sıcaklıklı katı Yüksek sıcaklık ve basınçlı sıvı Max 1200°C |
|---|---|
| Ölçüm aralığı: | 120 milyon |
| Frekans aralığı: | 76~81GHz |
Yüksek doğruluklu Radar Seviye Ölçü Meter -0.1 ~ 2.5 MPa Dört Kablo AC220V
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Uygulama: | Buharlı ve Köpüklü Katı/Sıvı Aşındırıcı Sıvı |
| Ölçüm aralığı: | 120 milyon |
Katı Toz ve Toz için Döner Montajlı Radar Seviyesi Sensörü Meter
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-85 |
Yüksek hassasiyetli Radar Seviye Göstericisi, Koroziv Sıvı Katı için
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88 |
30 metre Radar Seviye Araç Meter Yüksek Çözünürlük CNEX
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD |
Kompakt Radar Seviye Aracı Meter 4-20mA RS485 Endüstriyel Sınıf
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Uygulama: | Sıvı |
1 mm çözünürlük ve 0.3-120m menzilli yüksek hassaslıklı radar seviyesinde sensör ölçüm verici
| Çıkış: | 4-20mA, RS485 |
|---|---|
| Aralık: | 0.3-120m. |
| Adı: | Radar seviye sensörü |
80GHz Radar Seviyesi İletici Sensörü 4-20mA Çıktısı ve -40°C- 120°C sıcaklık aralığı ile Meter Ölçüsü
| Güç kaynağı: | Two Wires DC24±6V; İki Kablo DC24±6V; Four Wires AC220V Dört Tel AC220V |
|---|---|
| Sıklık: | 80 GHz |
| Aralık: | 0.3-120m. |
30m Radar Seviyesi Aracı 80GHz Koroziv ve Basınçlı Sıvı için
| Veri Depolama: | - Evet. |
|---|---|
| Ölçüm Frekansı: | 80 GHz |
| Patlamaya dayanıklı kalite: | Ex la IIB T4 Ga |
80G Özel Radar Seviyesi Aracı 30 metre algılama mesafesi ile
| Ölçüm aralığı: | 30m |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı kalite: | Ex la IIB T4 Ga |
| Çalışma sıcaklığı: | 40~120°C |


