Tüm ürünler
-
Radar seviye ölçümü
-
Radar seviye sensörü
-
Radar seviye ölçümü
-
80GHz Radar Seviyesi Göndericisi
-
Radar seviyesi göstergesi
-
Radar seviyesindeki alet
-
Radar seviyesinde temassız vericiler
-
Radar Sıvı Seviye Göndericisi
-
Lazer metan dedektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Taşınabilir çoklu gaz dedektörü
-
Gaz borusunu bul
-
Yer mikrofonu sızıntı dedektörü
-
Yeraltı Su Sızıntısı Detektörü
-
Akustik Su Kaçak Dedektörü
anahtar kelimeler [ radar level meter ] eşleşme 116 Ürünler.
30m 80GHz Tank Radar Seviyesi Göndericisi Koroziv Sıvı Katı 4-20mA HART
| Ölçüm aralığı: | 30m |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı kalite: | Ex la IIB T4 Ga |
| Çalışma sıcaklığı: | 40~120°C |
Yüksek hassasiyetli kablosuz radar seviye verici 80Ghz yüksek frekanslı
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| OEM: | - Evet. |
| Ölçüm aralığı: | 120 milyon |
DTS Radar Sıvı Seviyesi Algılayıcı Radar Akışölçörü Paslanmaz Çelik PTFE
| Proses bağlantısı: | DN80'den flanş |
|---|---|
| Karar: | 1 mm |
| Sıcaklık aralığı: | -40~+120℃ |
120m Radar Seviye Sensörü 80GHz Temas Etmeyen Radar Seviye Göndericisi
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Sıcaklık aralığı: | -40~+120℃ |
80GHz 30m Radar Seviyesi Algılayıcıları Temas Etmeyen Seviyesi Ölçümü İçin
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-82 |
Yüksek çözünürlüklü radar seviyesi aygıtı sensörü metre -0.1-2.5 MPa
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-88 |
Katı ve Sıvı 1 mm çözünürlük için 120 metrelik radar seviye sensörü
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD |
30m Radar Seviyesi Aracı 80GHz Radar Tank Ölçüm Sistemi
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Uygulama: | Sıvı |
30m Radar Seviye Göstergesi Yüksek Duyarlılık Daha kısa dalga boyu
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-82-B |
DTS Temassız Radar Seviye Sensörü Göndericisi 80GHz 120m Ölçme Menzili
| Sınıf: | Sanayi |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| Model: | DTS-RD-85 |


